LKDM5102W471MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKDM5102W471MF
JLCPCB Part #
C18208543
Package
Plugin,D25xL51mm
Description
25mm 450V 470uF 51mm ±20% Plugin,D25xL51mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS