LK7B0702G1R0MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LK7B0702G1R0MF
JLCPCB Part #
C22391558
Package
Plugin,D5xL7mm
Description
1uF 400V 5mm 7mm ±20% Plugin,D5xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS