KCXS2502W680MF
MFR.Part #
KCXS2502W680MF
JLCPCB Part #
C22391591
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
13mm 25mm 450V 68uF ±20% Plugin,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS