KCXS1802G470MF
MFR.Part #
KCXS1802G470MF
JLCPCB Part #
C2874031
Package
Plugin,D13xL18mm
Description
13mm 18mm 400V 47uF ±20% 插件,D13xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS