KCXE5002W680MF
MFR.Part #
KCXE5002W680MF
JLCPCB Part #
C913388
Package
Plugin,D10xL50mm
Description
10mm 450V 50mm 68uF ±20% 插件,D10xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS