KCXE1802G330MF
MFR.Part #
KCXE1802G330MF
JLCPCB Part #
C781263
Package
Plugin,D10xL18mm
Description
10mm 18mm 33uF 400V ±20% 插件,D10xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS