KCXE1502G270MF
MFR.Part #
KCXE1502G270MF
JLCPCB Part #
C2891164
Package
Plugin,D10xL15mm
Description
10mm 15mm 27uF 400V ±20% 插件,D10xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS