KCXE1302H100MF
MFR.Part #
KCXE1302H100MF
JLCPCB Part #
C781280
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
10mm 10uF 13mm 500V ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS