KCXD1802T220MF
MFR.Part #
KCXD1802T220MF
JLCPCB Part #
C22391531
Package
Plugin,D8xL18mm
Description
18mm 22uF 420V 8mm ±20% Plugin,D8xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS