KCXC1202G6R8MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
KCXC1202G6R8MF
JLCPCB Part #
C22391542
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
12mm 400V 6.3mm 6.8uF ±20% Plugin,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS