KCGE2302G390MF
MFR.Part #
KCGE2302G390MF
JLCPCB Part #
C2874048
Package
Plugin,D10xL23mm
Description
10mm 23mm 39uF 400V ±20% 插件,D10xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS