SMDJ100CA
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
SMDJ100CA
JLCPCB Part #
C3035196
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 100V 123V 162V 18.5A 2uA 3kW Bidirectional TVS SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS