SMD1812-260-16V
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
SMD1812-260-16V
JLCPCB Part #
C2920033
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 16V 20mΩ 3.2mm 4W 5.4mm 1812 Resettable Fuses ROHS