SMCJ7.5CA
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
SMCJ7.5CA
JLCPCB Part #
C484355
Package
DO-214AB
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 100uA 116.3A 12.9V 7.5V 9.21V Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS