SMBJ15CA
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
SMBJ15CA
JLCPCB Part #
C2920012
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-55℃~+150℃ 15V 18.5V 1uA 24.4V 24.6A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS