5.0SMDJ36CA-H
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
5.0SMDJ36CA-H
JLCPCB Part #
C484317
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 36V 44.2V 58.1V 5kW 86.1A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS