15KP33CA
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
15KP33CA
JLCPCB Part #
C2920020
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 15kW@10/1000us 276.1A@10/1000us 2uA 33V 40.5V 54.7V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS