SMAJ170A-A
Extended
Manufacturer
Yenyo Technology
MFR.Part #
SMAJ170A-A
JLCPCB Part #
C20444444
Package
DO-214AC (SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1.45A 170V 1uA 209V 275V 400W@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AC (SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS