SMD1206P050TF/13.2
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
SMD1206P050TF/13.2
JLCPCB Part #
C393935
Package
1206
Description
-40℃~+85℃ 0.85mm 1.8mm 100A 100ms 13.2V 150mΩ 1A 3.5mm 500mA 700mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS