SMBJ75CA
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
SMBJ75CA
JLCPCB Part #
C219456
Package
SMB
Description
121V 1uA 5A@10/1000us 600W@10/1000us 75V 92.1V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS