SMBJ30CA
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
SMBJ30CA
JLCPCB Part #
C127565
Package
SMB,DO-214AA
Description
13.3A@10/1000us 1uA 30V 36.8V 48.4V 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS