SMAJ30CA
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
SMAJ30CA
JLCPCB Part #
C129143
Package
SMA,DO-214AC
Description
-65℃~+150℃ 1uA 30V 36.8V 400W@10/1000us 48.4V 8.3A@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS