SMAJ26CA
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
SMAJ26CA
JLCPCB Part #
C219462
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 1uA 26V 31.9V 400W@10/1000us 42.1V 9.5A@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS