SMAJ24CA
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
SMAJ24CA
JLCPCB Part #
C132587
Package
SMA,DO-214AC
Description
-65℃~+150℃ 10.3A@10/1000us 1uA 24V 29.5V 38.9V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS