PESD12VS1UB
Extended
Manufacturer
Yenji Elec
MFR.Part #
PESD12VS1UB
JLCPCB Part #
C330099
Package
SOD-523
Description
-40℃~+125℃ 11V 12V 13.5V 150W@8/20us 200nA 55pF 5A ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS