SMCJ10AQ
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMCJ10AQ
JLCPCB Part #
C5861917
Package
DO-214AB(SMC)
Description
1 1.5kW@10/1000us 10V 12.3V 17V 88.24A@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS