SMAJ75CA
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMAJ75CA
JLCPCB Part #
C698931
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 121V 3.31A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA 75V 92.1V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS