SMAJ60CA
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMAJ60CA
JLCPCB Part #
C698930
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 4.13A@10/1000us 400W@10/1000us 5uA 60V 73.7V 96.8V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS