SMAJ58CA
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMAJ58CA
JLCPCB Part #
C698953
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 4.27A@10/1000us 400W@10/1000us 58V 5uA 71.2V 93.6V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS