SMAJ18CA
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMAJ18CA
JLCPCB Part #
C698964
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 13.7A@10/1000us 18V 22.1V 29.2V 400W@10/1000us 5uA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS