BZT52B10S
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
BZT52B10S
JLCPCB Part #
C699173
Package
SOD-323(SC-90)
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@7.5V 10V 15Ω 200mW 9.8V~10.2V SOD-323(SC-90) Zener Diodes ROHS