YCMS104R-101MT
Extended
Manufacturer
Yanchuang
MFR.Part #
YCMS104R-101MT
JLCPCB Part #
C969930
Package
SMD
Description
1.35A 100uH 430mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS