SCHF201209H18NJT
Extended
Manufacturer
Yanchuang
MFR.Part #
SCHF201209H18NJT
JLCPCB Part #
C578028
Package
0805
Description
1.75GHz 100@8MHz 18nH 300mA 450mΩ Multilayer inductor ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS