SCHF160808H12NJT
Extended
Manufacturer
Yanchuang
MFR.Part #
SCHF160808H12NJT
JLCPCB Part #
C577994
Package
0603
Description
100@8MHz 12nH 2.8GHz 300mA 400mΩ Multilayer inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS