SCCD75-330KT
Extended
Manufacturer
Yanchuang
MFR.Part #
SCCD75-330KT
JLCPCB Part #
C605405
Package
SMD
Description
1.2A 1.2A 130mΩ 33uH Wirewound Inductor ±10% SMD Power Inductors ROHS