SCBW321609U600T
MFR.Part #
SCBW321609U600T
JLCPCB Part #
C494694
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 3A 60Ω@100MHz ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS