SCBG321609U101T
Extended
Manufacturer
Yanchuang
MFR.Part #
SCBG321609U101T
JLCPCB Part #
C480907
Package
1206
Description
1 100Ω@100MHz 1A 250mΩ 1206 Ferrite Beads ROHS