SCBG100505U501T
MFR.Part #
SCBG100505U501T
JLCPCB Part #
C480837
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 100mA 500Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS