SCBG100505U000T
Extended
Manufacturer
Yanchuang
MFR.Part #
SCBG100505U000T
JLCPCB Part #
C480820
Package
0402
Description
0Ω@100MHz 1 100mΩ 300mA 0402 Ferrite Beads ROHS