YXMAC1250-150M-ITF
Extended
Manufacturer
YUXIN TECH
MFR.Part #
YXMAC1250-150M-ITF
JLCPCB Part #
C241431
Package
SMD
Description
15uH 30mΩ 7.2A ±20% SMD Power Inductors ROHS