YXMAA0503-100M-ANP
MFR.Part #
YXMAA0503-100M-ANP
JLCPCB Part #
C241357
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
10uH 125mΩ 2.5A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS