YXMAA0402-1R2M-ANP
Extended
Manufacturer
YUXIN TECH
MFR.Part #
YXMAA0402-1R2M-ANP
JLCPCB Part #
C241334
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
1.2uH 24mΩ 4.5A 7A ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS