TMB12A36
Extended
Manufacturer
YUEXIN
MFR.Part #
TMB12A36
JLCPCB Part #
C781863
Package
Plugin,D=12mm
Description
-20℃~+70℃ 12mm 2.3kHz 30V~40V 30mA 9.5mm 90dB Active Buzzer (Built-in Driving Circuit) Electromagnetic 插件,D=12mm Buzzers ROHS