UDZSTE-173.3B
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
UDZSTE-173.3B
JLCPCB Part #
C2892656
Package
SOD-323
Description
1 Independent 200mW 3.1V~3.5V 3.3V 5uA@1V 600Ω 95Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS