BZV55C6V2
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
BZV55C6V2
JLCPCB Part #
C2892636
Package
LL-34
Description
1 Independent 10Ω 200Ω 2uA@2V 5.8V~6.6V 500mW 6.2V LL-34 Zener Diodes ROHS