BZV55C5V6
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
BZV55C5V6
JLCPCB Part #
C2892633
Package
LL-34
Description
1 Independent 100nA@1V 25Ω 450Ω 5.2V~6V 5.6V 500mW LL-34 Zener Diodes ROHS