BZV55C3V9
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
BZV55C3V9
JLCPCB Part #
C2892621
Package
MiniMELF(LL-34)
Description
1 Independent 2uA 3.7V~4.1V 3.9V 500mW 600Ω 85Ω MiniMELF(LL-34) Zener Diodes ROHS