BZV55C15
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
BZV55C15
JLCPCB Part #
C2892600
Package
LL-34
Description
1 Independent 100nA@11V 110Ω 13.8V~15.6V 15V 30Ω 500mW LL-34 Zener Diodes ROHS