BZT52C9V1
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
BZT52C9V1
JLCPCB Part #
C2891777
Package
SOD-123
Description
1 Independent 100Ω 15Ω 500mW 500nA@6V 8.5V~9.6V 9.1V SOD-123 Zener Diodes ROHS