BZT52C5V1S
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
BZT52C5V1S
JLCPCB Part #
C2904813
Package
SOD-323
Description
1 Independent 200mW 2uA 4.8V~5.4V 480Ω 5.1V 60Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS